Зустріч правознавчої тематики

«Знаєш свої права - захищаєш своє життя - гарантуєш собі майбуття»

Зустрічі студентів навчально – наукового інституту права та психології Національної академії внутрішніх справ у гімназії «Потенціал» вже стали традиційними. Чергова ,третя цього річ, зустріч на тему «Знаєш свої права – захищаєш своє життя – гарантуєш собі майбуття» відбулась 21 квітня за участю кандидата юридичних наук, доцента кафедри господарсько – правових дисциплін навчально – наукового інституту права та психології Національної академії внутрішніх справ Пожидаєвої Марії Анатоліївни, студентів 3-го курсу цього інституту, гуртківців правознавчого гуртка «Діалог» ( керівник – вчитель правознавства, вчитель – методист Марочко Наталія Миколаївна), соціального педагога гімназії Меліко Юлії Григорівни та учнів 9-х класів.

Зі вступним словом «Роль правової інформації у пізнанні права» та «Правосвідомість – як регулятор девіантної поведінки» виступили Пожидаєва М.А. та Марочко Н.М. (вставити фото № 2, № 8, № 5 (2))

З особливою увагою і теплотою учні зустріли виступи випускників гімназії, а нині студентів 3 – го курсу навчально – наукового інституту права та психології Національної академії внутрішніх справ Городечного Олександра та Мероненко Тетяну (вставити фото №3, № 4 і № 5 ).

Змістовними і актуальними були виступи Сосюри Альони та Федченко Марії, Кошелюк Ольги з питань протидії дитячій проституції, профілактиці та протидії наркоманії серед неповнолітніх, шляхів запобігання втягненню неповнолітніх у злочинну діяльність, а тому обговорення цих питань та пошук відповідей на проблему « чи достатні санкції держави для вирішення даних проблем, які б санкції та зміни ви б запропонували , якщо б мали змогу?» викликали у дев’ятикласників особливу активність. (вставити фото № 9, № 6)

На завершення соціальний педагог гімназії Меліко Ю.Г. познайомила присутніх з підбіркою новинок шкільної юридичної літератури (вставити фото № 13)

Саме такі зустрічі: жива бесіда і спілкування з майбутніми представниками правоохоронних структур і допомагають усвідомити та осмислити підліткам як, яким чином юридичні знання можуть бути застосовані не лише у майбутньому,дорослому житті, а й сьогодні, завтра – на вулиці, дома, в школі, в повсякденному житті; мотивувати дотримання учнями норм моралі і права, як фундаментальних цінностей громадянського суспільства в Україні, перетворенню придбаної інформації в правове переконання, звички правомірної поведінки, сприяють самовизначенню особистості школяра у виборі юридичної професії (вставити фото № 11)