Всеукраїнський фестиваль писанок

      Весна – найпрекрасніша пора року, адже з її настанням пробуджується природа, повертаються з далеких країв птахи, одягаються в зелень дерева… І саме з весною приходить до нас найголовніше свято християн – Великдень, величне свято Світлого Воскресіння Христа. 

      В українців Великодні свята завжди асоціювалися з писанками, тому неможливо уявити собі Великдень без писанок, які стали одним із символів нашого народу.

      Уже традиційно учні 7-А класу гімназії «Потенціал» у передвеликодній час відвідують Всеукраїнський фестиваль писанок у Софії Київській.

      9 квітня 2015 року гімназисти разом з класним керівником Петровою Оксаною Володимирівною прийняли участь у відкритті ІV Всеукраїнського фестивалю писанок. Дітей вразила 6-метрова світодіодна писанка, яка знаходиться при вході в заповідник Софія Київська. Учні залюбки милувалися колекцією із 10 тисяч найкращих писанок зі всієї України, об’єднаних образом «Богині - Берегині». З радістю діти фотографувалися біля 2-метрових писанок, які приїхали до Києва з різних областей України. Усі представлені писанки розписані орнаментом регіону учасника.

      Гімназисти спостерігали як відомі особистості, такі як Ольга Сумська, Влада Литовченко та дружина Силантьєва давали інтерв’ю репортерам різних телеканалів. Також діти мали змогу відвідати майстер-клас, які представляли флористи-дизайнери, де були активними учасниками.

      Учні гімназії «Потенціал» рекомендують під час великодніх свят відвідати ІV Всеукраїнський фестиваль писанок, яка надихне творити добрі справи.