«Вчімо дорожню грамоту весело та цікаво» !

     10 лютого 2015 року в гімназії «Потенціал» Оболонського району столиці відбувся розважально-повчальний урок по Правилам дорожнього руху. Участь приймали: команда «Пішоходи» 5-А класу та команда «Водії» 5-Б класу гімназії. Після жеребкування, учасники представились глядачам і почалась вікторина під назвою «Розумні пішоходи», яка складається з: бліц – турніру, кросворду, конкурсу «Правила поведінки у метрополітені», конкурсу віршів, конкурсу капітанів «Відгадай загадку» та конкурсу «Ситуація на дорозі».

     Змагання полягало у тому, щоб обидві команди, представили свої знання на задану тематику, і в результаті, усі учасики з цим успішно впоралися. Коли ж настав час підводити підсумки перед компетентним журі постало нелегке завдання - обрати переможця. Порадившись, було вирішено, що обидві команди продемонстрували високій рівень підготовки та обізнаності, за підсумковим підрахунком балів перемогла «Дружба».

     «Основна мета проведення таких уроків полягає у підтриманні рівня знань та культури поведінки дітей на вулиці», - зазначає заступник директора з виховної роботи Білик Ольга Володимирівна. Вважаю корисним ще раз нагадати школярам про неприпустимість переходу проїжджої частини у невстановленому місці, переходу на забороняючий сигнал світлофора та гру в безпосередній близькості від дороги».

     Наприкінці зустрічі діти отрималі грамоти переможців та сфотографуватися на згадку.  Крім того, інспектор ДАІ Оболонського району подарувала їм тематичні розклади уроків.

     У ДАІ сподіваються, що діти засвоїли урок дорожньої грамоти в повній мірі, а відтак зможуть уникнути небезпеки на дорозі.