День відкритих дверей

     Сьомого лютого гімназія «Потенціал», експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня, провела День відкритих дверей для майбутніх п’ятикласників та їхніх батьків. Традиційно про гімназійне життя розповідали ті, хто півроку тому сам переступив поріг цього навчального закладу, а тепер гордо несе звання гімназиста, – учні 5-их класів. З їхніх уст  лунала не лише інформація про економіку, психологію, ритміку, які вони вивчають в рамках програм «Вибір успішної професії» та Всеукраїнського експерименту  «Формування відповідального ставлення учнів гімназії до здоров’я в умовах ринкової економіки», а й линула молитва за Україну, за мир і спокій на її теренах.

     Володіння грецькою мовою та акторське мистецтво учні продемонстрували під час міні-спектаклю «Ліниве кошеня». А виступ хору п’ятикласників не залишив байдужим нікого.

     Педагоги гімназії розповіли про особливості освітнього процесу в гімназії, про реалізацію проектів «Платформа оздоровлення дитини», «Психолого-педагогічне проектування особистісного розвитку учнів», «Олімпійська освіта», про партнерську співпрацю з провідними вузами України: Національним університетом харчових технологій, Київською державною академією водного транспорту ім. Гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, Міжрегіональною академією управління персоналом, Київським національним університетом ім. Т.Г.Шевченка.

     Поряд з педагогами були  соціальні партнери гімназії, ті, хто по-справжньому переймається і сьогоденням школи, і майбутнім її вихованців: Народний колектив театр танцю «Модус-Ніка», товариство греків м.Києва, Посольство Республіки Греція в Україні, вертебрально-оздоровчий центр Євмінова, Український інститут екології людини, благодійний фонд «Меценат» ім. М.Драгоманова. І це прекрасно, бо тільки разом ми сильні, тільки разом ми зможемо реалізувати свій потенціал.

Щастя, любов і радість

В нашій гімназії є.

Вірність, і дружба, і повага –

Все це немає меж.

Тут  і дива творяться звичні.

Недругів в нас нема:

Кожен бажає добро творити,

Бо ми одна сім’я!