СПИСКИ 5-ИХ КЛАСІВ 2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

ДО УВАГИ БАТЬКІВ 5-ИХ КЛАСІВ 2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРОПОНУЮТЬСЯ СПИСКИ ПО КЛАСАХ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

 

 

 

Список учнів 5-А класу НВК «Потенціал»

Класний керівник - Авраменко Юлія Миколаївна

Кабінет № 205

 

  1. Білоус Анна Валеріївна
  1. Білоус Дар’я Максимівна
  1. Ганжа Мірослава Олексіївна
  1. Голошев Віталій Віталійович
  1. Горелік Анастасія Віталіївна
  1. Грачов Кирил Андрійович
  1. Гурінова Адріана Олександрівна
  1. Дикий Нікіта Олександрович
  1. Дудкевич Ян Олегович
  1. Іщенко Дмітрій Артурович
  1. Канюс Вікторія Стефанівна
  1. Кириченко Данило Ростиславович
  1. Контарьова Світлана Олексіївна
  1. Ландар Ярослава Михайлівна
  1. Линник Софія Антонівна
  1. Лобжанідзе Етелія Гіоргіївна
  1. Мещерякова Єлизавета Андріївна
  1. Мілетич Леонтіна Младенівна
  1. Мінько Владислав Володимирович
  1. Мусієнко Олександр Русланович
  1. Непийвода Назар Вадимович
  1. Пузирьов Іван Іванович
  1. Роде Ананд Панканджович
  1. Сердюк Діана Денисівна
  1. Скарженюк Марія Олегівна
  1. Становихіна Софія Олегівна
  1. Стасюк Артем Владиславович
  1. Томін Вадим Володимирович
  1. Томін Вячеслав Володимирович

 

 

 

Список учнів 5-Б класу

Класний керівник - Червоненька Лідія Іванівна

Кабінет № 204

  1. Абрамова-Федорчук Мирослава Олександрівна
  1. Бакумець Матвій Юрійович
  1. Басалай Афанасій Артемович
  1. Богушев Олексій Олександрович
  1. Вороняк Костянтин Олександрович
  1. Гамшеєв Тимофій Олександрович
  1. Дроботун Ілля Віталійович
  1. Ільїнов Всеволод Миколайович
  1. Кардаш Андрій Олександрович
  1. Коваленко Єлізавета Євгенівна
  1. Краснобока Антоніна Юріївна
  1. Кушнірак Андрій Сергійович
  1. Мартинов Володимир Віталійович
  1. Олійник Вероніка Андріївна
  1. Омельченко Владислав Сергійович
  1. Омельченко Станіслав Сергійович
  1. Осипов Гліб Антонович
  1. Поліщук Софія Володимирівна
  1. Расторгуєва Мирослава Романівна
  1. Рихва Вероніка Святославівна
  1. Рихва Олександра Святославівна
  1. Руденко Тимур Русланович
  1. Семенчук Давід Сергійович
  1. Сомова Марія Сергіївна
  1. Удод Іван Андрійович
  1. Хрещик Іван Олексійович
  1. Широкун Максим Сергійович
  1. Яковенко Ірина Станіславівна

 

Список учнів 5-В класу

Класний керівник - Андрієць Алла Олександрівна

Кабінет № 311

 

  1. Артюх Аліна Антонівна
  1. Береговий Леонід Сергійович
  1. Бірден Маргарет Робертівна
  1. Воронін Анатолій Михайлович
  1. Горовий Михайло Русланович
  1. Душенківський Герман Мирославович
  1. Ємельяненко Каріна Максимівна
  1. Жуля Кіра-Валерія Сергіївна
  1. Заборчук Роман Вадимович
  1. Зайченко Артем Євгенович
  1. Коваль Владислав Олександрович
  1. Котова Марія Костянтинівна
  1. Краснопольська Марія Михайлівна
  1. Кришталь Кірілл Олексійович
  1. Магдик Іван Костянтинович
  1. Мала Анна Федорівна
  1. Марчук Елеонора Андріївна
  1. Мироненко Марина Михайлівна
  1. Перевертун Євгеній Костянтинович
  1. Петрашенко Анастасія Вадимівна
  1. Побережець Олександр Сергійович
  1. Рябчук Вікторія Борисівна
  1. Рябчук Борис Борисович
  1. Савченко Еліта Евгенівна
  1. Самойленко Алекс Максимович
  1. Строчик Тетяна Святославівна
  1. Тертиченко Марія Олександрівна
  1. Тимощук Орися Богданівна
  1. Хайнацький Анатолій Олександрович
  1. Хандогіна Марія Олександрівна
  1. Яценко Іван Якович


Список учнів 5-Г класу

Класний керівник - Копійка Анжела Анатоліївна

Кабінет № 108

  1. Або Зейд Едгам Осама
  1. Атрощенко Даніїл Михайлович
  1. Бойко Артем Олегович
  1. Волошин Данило Юрійович
  1. Гончаров Максим Михайлович
  1. Горовий Михайло Русланович
  1. Давидюк Олена Маратівна
  1. Диптан Анастасія Олександрівна
  1. Дивак Олексій Михайлович
  1. Єварлак Христофор Євгенович
  1. Єфіменко Єгор Ігорович
  1. Жиліна Марія Олександрівна
  1. Канімян Марія Карапетівна
  1. Катющенко Дмітрій Олександрович
  1. Катющенко Євгеній Олександрович
  1. Киричек Володимир Володимирович
  1. Коваленко Поліна Олегівна
  1. Курашевич Кароліна Андріївна
  1. Мармаш Артем Сергійович
  1. Поведюк Даниїл Денисович
  1. Руднєв Олександр Олегович
  1. Скорич Артем Андрійович
  1. Славінський Алекс Андрійович
  1. Чайка Роман Дмитрович
  1. Шевлюга Вероніка Олександрівна
  1. Шевлюга Микита   Олександрівна
  1. Шусть Діана Олегівна