Мистецтво індійського культурного регіону

«Усі види мистецтва служать найбільшому з мистецтв - мистецтву життя на землі‘».

Бертольд Брехт

Світ мистецтва надзвичайно багатий та різноманітний. Осягнути його спробували десятикласники НВК «Потенціал», які впродовж двох тижнів дистанційного навчання під керівництвом вчителя Жилюк Любові Іванівни працювали в проєкті «Мистецтво індійського культурного регіону».

Мистецтво Індії - це культурні цінності, сформовані шляхом синтезу корінних та іноземних впливів. У сиву давнину про Індію знали як про ,,країну мудреців‘‘.

Індія- колиска людської раси, колиска людської мови, мати історії, бабуся легенди і прабабуся традицій.

Учні творчо підійшли до роботи в проєкті : створювали авторські презентації, перевтілювалися в художників, спробували себе в ролі авторів орнаментів індійського сарі,а ще знімали відео- розповіді про мистецтво індійського культурного регіону. Використовуючи Інтернет-джерела , діти слухали індійську музику, добирали твори для зняття стресу, медитації, що так потрібно всім, а особливо під час пандемії .

Самореалізаціїя через мистецтво допомагає гармонізовувати свій емоційний стан,що важливо для збереження психологічного здоров‘я і розвитку емоційного інтелекту.

А завершальним акордом роботи в проєкті була перевірка набутих знань шляхом онлайн тестування.

Проєктна діяльність допомагає дітям самореалізовуватися через мистецтво, виражати себе відповідно до своїх інтересів, розкривати свої потенційні здібності, набувати ключових предметних компетентностей.

Всьому потрібно вчитися. Мистецтво не виняток!

https://www.facebook.com/100005068929554/videos/1813989098780037/