Міжнародний день толерантності

Міжнародний день толерантності був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.

16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості. В 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день толерантності, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади, так і на широку громадськість. Тепер відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН.

Учні 5-Б класу долучились до святкування Дня толерантності та плідно попрацювали на уроці. Школярі з'ясували що означає слово толерантність, якими рисами має володіти толерантна особистість та як ці риси розвивати. А потім учні долучились до виконання вправи "Квітка толерантності", яка і дозволила зробити логічні підсумки.

2-Б клас також долучився до святкування Дня толерантності! Другокласники дізнались багато цікавої інформації про цей день, а також створили "долоньки доброти".

Учні 4-Б класу у дружньому колі також долучились до святкування Міжнародного дня толерантності. Виховна година дозволила в інтерактивній формі зрозуміти головні принципи толерантності, а тому кожен усвідомив важливість уміння залишатися людиною у будь- якій ситуації.

Сьогодні учні 3-А класу розглянули риси толерантної та інтолерантної особистості. У процесі пізнавальної роботи школярі відкрили для себе багато нового, а найголовніше те, що кожен зрозумів що хоче бути толерантним та мати гарних друзів поруч.

Нехай скрізь панує розyміння, адже саме воно дозволить жити у гармонії та мирі