Тиждень соціального педагога в НВК "Потенціал"

Соціальний педагог Кієнко Світлана Вікторівна та психолог Гомель Оксана Андріївна підготували та провели тематичний тиждень з учнями середніх та старших класів НВК "Потенціал"

В 11-х класах була проведена бесіда-тренінг "Роль жінок і чоловіків у суспільстві", на якій вони познайомилися з психологією жінок та чоловіків, особистими рисами характерів та сталим ставленням до їх ролей у суспільстві. Також обговорили гендерну рівність в професійному та сімейному житті в новому українському суспільстві.

Учні уявили себе в різних життєвих ситуаціях з різних точок зору: жінок, чоловіків та суспільства, яке може їх оточувати.

Такі бесіди можуть допомогти учням сформувати свою точку зору та положення в суспільстві, не зважаючи на гендерні стереотипи.

Також були проведені тематичні години спілкування про вплив шкідливих звичок на життя та здоров'я, про відповідальність за власні дії кожної людини. На яких учні мали змогу дізнатися про наслідки впливу шкідливих звичок на їх життя. Розглядали не тільки вживання новітніх не дозволених речовин, а і Інтернет залежність та залежність від гаджетів.

Ця тема виявилась дуже актуальною для дітей, адже в зв'язку з високою швидкістю діджиталізації, кожен зараз під великим впливом Інтернету та електронних пристроїв.