Хай буде мир

«Білий голуб миру не забудь про Україну»

Голубка біла, ти лети у світ,

Хай буде мир у небі голубому!

Неси всім щастя, передавай привіт

Усім народам, людові земному.

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія, адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам.

Родина НВК «Потенціал» долучилась до святкування цього дня, адже кожна людина має розуміти цінність миру. У кожному класі була проведена виховна година, аби учні мали можливість подумати над тим що таке мир та збагнути його неоцінене значення. Аби підтримати ідею мирного існування учні створили голубів миру - символ цього дня.

Сьогодні, за рішенням ООН, відзначається Міжнародний день миру. Вперше він проводився 1982 року. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії. Цей день для того, аби спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом його досягнення.

В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього.

Міжнародний День миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Учні 9-А класу НВК «Потенціал» власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. На кожному паперовому голубі написали свої побажання : усім людям здоров’я, висловили прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

Символічними голубами вони подякували нашим воїнам за мирне небо над головою, за можливість щодня прокидатися і бачити сонце, а не чути гул гармат. Адже найбільше у світі щастя – це Мир!!!

Учні 8-Б класу сьогодні, 21 вересня, обговорювали одну з найважливіших тем - миру і дружби. Мир на планеті Земля - це повсякденна тема для більшості людей, але для багатьох - це лише казкова мрія. Для них і існує День миру. Діти написали свої побажання для тих, кому війна принесла багато горя та подарували свої щирі усмішки.

 Бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи!