XXXVIII туристсько - краєзнавчий зльот учнівської молоді Оболонського району

22 вересня 2020 року активні та спортивні учні 6-А класу долучились до цікавого дійства, яке дозволило спритним школярам проявити свої фізичні здібності та кмітливість.

Програма цьогорічного зльоту включала проведення як туристських змагань так і краєзнавчих конкурсів. Юні спортсмени мали можливість поборотись за перемогу на дистанціях «Туристсько-краєзнавчий похід» та «Комбінована естафета», а окремі учасники виборювали призові місця на дистанції «Смуга перешкод».

Команди також мали змогу позмагатися в інтелектуальному конкурсі «Розумники» та пісенному конкурсі «Мальовнича планета».

В цьому році темою зльоту була Екологія. Тому окрім традиційних конкурсів і змагань, учасники могли випробувати свої сили в захисті екологічних проектів «Екомрія» та взяти участь в екологічній грі. Представники кожної команди взяли участь у майстер-класі, в якому власноруч змогли виготовити та задекорувати номер свого навчального закладу.

Не дивлячись, на те що цей рік став для всіх особливим, туристсько- краєзнавчий зліт приніс всім учасникам багато позитиву.

Тепла і сонячна погода, можливість провести день на свіжому повітрі, та поборотись за перемогу своєї команди - не залишили рівнодушними нікого. Як приємно було бачити запал в очах учасників, прагнення до перемоги, справжній командний дух і щирі дитячі усмішки.

Кожен з учасників міг себе проявити як в індивідуальних видах змагань, так і в загальнокомандних.

Вітаємо з почесним місцем!!! Бажаємо нових перемог!!