Дистанційні будні в НВК "Потенціал"

Кожен шукає найефективніші форми роботи, аби дистанційне навчання було дійсно цікавим та усі мали можливість працювати, аби здобути знання. Враховуючи те, що умови у всіх різні ми знаходимо дієві шляхи співпраці. Так, учні 4-Б класу долучаються до уроків через конференцію у додатку zoom. Кожен має змогу пізнати нове, чути вчителя, його пояснення та контактувати з товаришами, що для дітей зараз надзвичайно важливо. Уроки містять також фізкультхвилинки та невеликі паузи, аби учні мали змогу відновити сили. Впроваджуємо в урок "хвилинку подяки та "ланцюжок компліментів", які покращують настрій та дозволяють кожному повірити у свої сили. Хоча для нас це ще незвична форма роботи, проте вона максимально наближена до роботи у класі, що вже налаштовує до плідної роботи. Це живі емоції, щирий сміх, що мотивує!!!А потім ми дякуємо один одному за чудовий урок, що надихає на нові звершення!!!
Для допомоги також створений сайт класу, де учні цілодобово мають можливість переглянути відеопояснення до уроків, творчі завдання та конкурси, які дозволяють зробити карантин більш яскравим для дітей.
А результати своєї роботи учні надсилають у viber, де в індивідуальному порядку кожен отримує аналіз своєї робити та оцінку.
Дистанційні будні дійсно продуктивні, але разом з тим і творчі. Цього разу учні складали вірші про себе , що дозволило краще пізнати кожного і побачити те, що цінують наші діти.
Далі буде....