День Героїв Небесної Сотні

Я не був героєм і хотів лише жити,

Але пульс зупинився від пострілу ката.
Навіть мертвим я не покину битву,
Я й з неба вам буду допомагати.
Лиш не зупиняйтесь, вставайте, боріться,
Не може тривати вічно облога!
Нас не зупинить жодна міліція.
Єдиний наш вихід — це перемога!
Андрій Любка (20.02.14)

Сьогодні наша родина НВК ''Потенціал'' долучилась до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.
Учні мали змогу переглянути емоційні відеосюжети, аби дізнатись більше про цей день, адже він не може бути забутим. Також частина наших учнів відвідала бібліотеку Небесної Сотні, де їм розповіли про людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього нашої країни.

Учні середньої та старшої школи долучились до урочистого покладання квітів. Опісля розпочалася тиха акція "Ангели пам'яті". Ми називаємо Небесну Сотню нашими ангелами, які тримають українське небо. Ці ангели білі, адже відображають чистоту наших помислів і нашої пам'яті. Наші учні початкової школи розвісили білих паперових ангелів, як символ розстріляних мирних людей і нашої пам'яті про їх подвиг.

Вшануймо Героїв України, які відважно відстоювали незалежність нашої країни. Герої Небесної Сотні віддали свої життя заради майбутнього українців. Вони - хоробрі боронителі нашого права жити у вільній та незалежній Україні.