Міжнародний день обіймів (International Hug Day)

21 січня у всьому світі відзначається одне з найбільш незвичайних свят — Міжнародний день обіймів (International Hug Day).

 Цей день був заснований в США в 1986 році, вже вдруге ми долучаємось до даного свята, а все тому, що воно дарує безліч позитивних емоцій.
 

Що може бути приємніше ніж розпочати день з теплих обіймів, які налаштують на плідну роботу? Нічого, адже обійми не лише, дарують тепло, а й також покращують настрій та самопочуття. Саме тому учні 4-Б класу розпочали вівторок з вправи «Теплі обійми». А на класній дошці ми розмістили «теплі світлини », кожне фото демонструвало любов батьків до своїх дітей.
Потім учні мали змогу пригадати те, що обійми значно знижують рівень стресу,а це відбувається тому, що організм починає інтенсивно виділяти досить велику кількість ендорфінів. А ще обійми позитивно діють на імунну систему. Діти, які отримують велику кількість тепла і ласки зростають здоровішими, а їх психіка більше урівноважена. Обійми дарують почуття любові, захисту, необхідності, а також знімають зайву напругу і почуття тривоги. А найголовніше те, що обійми підвищують рівень щастя