Пам'ятаємо Героїв Крут!

Події 29 січня 1918 року назавжди вкарбувалися в пам'ять поколінь українців. Адже під Крутами творилася історія молодої держави. Держави, яка ціною неймовірних зусиль та трагічних втрат заявила про своє право бути вільною від ярма імперії. Тоді українські школярі і студенти затримали ворога, що дало змогу українській делегації укласти Берестейський мирний договір, який пізніше врятував молоду українську державність.

У стінах НВК «Потенціал» була проведена єдина виховна година у ході якої кожен учень дізнався про цю історичну подію, про мужню і патріотичну молодь, яка ціною власного життя боронила свою рідну неньку. Це яскравий зразок не лише героїзму, а й свідомості молодого покоління, яке так важливо сформувати зараз, щоб наші учні вміли справедливо відстоювати інтереси, а не заплющували очі на усі проблеми чи перекладали їх на інших. Свідома молодь - це рушійна сила змін у майбутньому!

 Відважні патріоти, які захищали Україну під Крутами – справжні Герої, завдяки яким таки постала наша незалежність. Як і сучасні Герої, які на своїх плечах міцно тримають нашу незалежність, захищають свою Батьківщину, вони боролися, щоб ми жили у вільній країні.

            Герої не вмирають!!!