Урочисте відкриття стіни пам'яті загиблого кіборга - Олексія Дурмасенка

Син, брат, друг, флорист, художник, дизайнер, спортсмен, особистість, патріот, доброволець, боєць 93-ої бригади, "Кіборг" (позивний "Динамо")

Сьогодні відбулося урочисте відкриття стіни пам'яті загиблого у АТО кіборга - Олексія Дурмасенка, випускника НВК "Потенціал" , який героїчно загинув захищаючи нашу неньку. На меморіальній стіні були представлені фотографії та особисті речі кіборга.
На відкриття завітало багато гостей, а також класний керівник Олексія Дурмасенка- Горова О.Г., заступник директора з виховної роботи Левченко Т.О., соціальний педагог Кієнко С.В. НВК "Потенціал", аби вшанувати незламного кіборга.
Упродовж 12 діб Олексій захищав Донецький аеропорт. Загинув 29 грудня у Пісках. Незадовго до смерті разом із двома побратимами Олексій встановив український прапор над новим терміналом донецького аеропорту. Батько Олексія Дурмасенка розповів також про свого сина зворушливі історії із дитинства, вподобання, роки навчання, становлення його як особистості, а найголовніше про його бажання захищати свою Батьківщину.
Дурмасенко Олег Леонідович не залишив байдужим нікого, адже повідана історія викликала у всіх сльози. Це було більше ніж зворушливі спогади, це був щирий заклик сприяти вихованню свідомої молоді, яка має знати історію свого народу, яка буде захищати сою рідну Батьківщину.
Висловлюємо щиру вдячність Дурмасенку Олегу Леонідовичу за виховання патріота своєї країни.
Герої не вмирають!

Слава Україні! Героям Слава!