Вшанування пам’яті загиблих героїв-кіборгів

«У пеклі не можна бути Героєм, і від тебе цього не вимагають, але інколи так виходить...», - цитата з культового фільму «Чорний яструб». Але, на жаль, наші кіборги знають цю істину не з кіно...

Сьогодні у Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбувся патріотичний захід у знак вшанування пам'яті Героїв - Кіборгів. Ініціатором і організатором Дня пам'яті кіборгів був Олександр Скиба, командир кіборгів з позивним Арес. Він – частий гість НВК «Потенціал». На його запрошення ми мали змогу долучитися до цієї важливої події.

Вчителі та учні були зворушені почувши щирі слова мужніх захисників, які вірять у майбутнє, у нашу єдність, яка здатна все подолати та допомогти вистояти у ці тяжкі часи. Коли чуєш такі потужні слова, то на очах з'являються сльози. Також глибоко вразили пісні, які викликали гордість за свою Батьківщину, але водночас сум за тими, хто поліг у боях, але пам'ять про яких буде вічна.

До вшанування загиблих героїв долучились представники громадської організації «Перспектива - Оболонь» Старовойт В.М. та Семикрас О.В. Старовойт В.М. щиро подякував усім героям за незламність духу та за їх бажання боронити нашу землю.

Вкінці ми вшанували кіборгів квітами та гучними оплесками, адже хотіли продемонструвати свою подяку за те, що ми можемо радіти сонцю, за те, що зараз ми живемо!

Слава Україні! Героям слава!