Всеукраїнський День піжам

Ранкове коло у 1- А класі сьогодні розпочалось у піжамах, лежачи і сидячи на килимку. Ми долучились до благодійної акції “Всеукраїнський день піжам”, щоб підтримати дітей, які проходять тривале лікування,а також їхні родини.
Малюки переглянули казку “Мед для мами”. У деяких з'явились маленькі сльозинки, що свідчили про тісні стосунки з батьками. Поговорили у колі про турботу та підтримку рідних під час хвороби, бо любов зцілює. Передали обіймами своє тепло кожному однокласнику, бо ми стали теж маленькою сім'єю. А також побажали один одному здоров'я.

Учні 4-Б підтримали Всеукраїнський день піжам та перейняли естафету від 1-А класу.
Діти дізнались значення цієї акції та залюбки завітили на ГПД, аби одягнути свої піжами та долучитись до неї. Це не просто яскрава подія для дітей , а їх форма прояву підтримки діткам, які, на жаль, перебувають у лікарні та дуже часто не можуть відчути тепло мами, її підтримку, адже в Україні ще мало функціонує сімейних кімнат.
Діти запросили до себе учнів 1-А класу, аби усі разом переглянули мультфільм. А потім у колі друзів відбулось справжнє чаювання.
Ми дуже хочемо, аби створювалось якнайбільше сімейних кімнат у лікарнях, аби діти мали змогу бути у маминих обіймах. І бажаємо усім діткам здоров'я!!!