У світі без кольору та звуку…

Учні 4-Б класу спробували краще пізнати тих людей, які живуть у темряві та тиші. Спочатку ми уявили як це жити у темряві, а для цього кожен намагався написати фразу закривши спочатку праве, потім ліве оке, а після - обидва разом. Написати одну фразу було легко, хоча й незручно, але уявивши, що навколо завжди буде темрява, діти зрозуміли як важко жити тим, хто не має можливості побачити різнокольоровий світ. А потім ми переглянули мультфільм "Тамара" , який змусив кожного зрозуміти цінність уміння чути та говорити, адже, на жаль, є люди, які не можуть говорити і які не чують наш різноголосий світ.

Також діти спробували за допомогою мови жестів заспівати пісню про мирне співіснування, головна думка якої: "We're all different people living together with love" .

Вкінці ми мали можливість описати ті емоції, які виникають у людей котрі позбавлені можливості чути та бачити. Учні зрозуміли як їм пощастило бачити наш кольоровий світ та чути сотні звуків та голосів , а особливо голос рідних.

Висновок: ми усі різні, але маємо рівні права, мусимо жити у злагоді, вміти цінувати наше життя та з повагою відноситись до кожного!