Екологічна акція "Дамо Дніпру нове життя!"

9 листопада 2019 року дружня родина НВК «Потенціал» долучилась да акції «Дамо Дніпру нове життя!» , яка проходила на Оболонській набережній. Організаторами акції стали представники ГО «Підводне братство», які мали на меті покращити екологічну ситуацію головної водної артерії країни.
Перед початком акції вселення риб підводні мисливці та фрідайвери провели очищення дна водойми. Усі присутні змогли зробити добру справу та долучились до прибирання берегової лінії, в тому числі і ми. Завзяті батьки, діти та вчителі старанно шукали сміття, аби очистити якнайбільшу територію. А коли випадала нагода, то діти мали змогу побачити роботу фрідайверів, адже кожному хотілось побачити їх знахідки. Серед згахідок особливу увагу привернув маленький рак, який знайшов незвичне місце для життя-пластмасовий стаканчик. Що, на жаль, ще раз демонструє недбале ставлення людей до природи. Наш маленький друг став справжньою зіркою, адже кожен хотів його побачити! А потім його повернули у воду, аби він продовжив свої мандри. Відважна робота фірідайверів та їх знахідки вражали дітей, адже навіть похмура погода не завадила їм працювати. Наші щасливчики навіть мали змогу доторкнутись до руки та переконатися в тому , що вона тепла, а отже наші сміливі помічники не замерзли цього ранку.
Не обійшлося і без частування чаєм та солодощами, які чекали на всіх небайдужих, аби зігріти їх та надати нових сил.
Найемоційнішим для всіх стало вселення риб у Дніпро, адже саме цього з нетерпінням чекали усі дітки. Діти змогли навіть долучитись до випускання водних мешканців, а саме: коропа, товстолоба та білого амура, які є природними біомеліораторами водойм. Контроль за процесом вселення водних біоресурсів здійснювали спеціалісти Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області.
Кожен має розуміти, що екологічні проблеми потрібно вирішувати вже сьогодні і розпочати необхідно з самого себе. І хоча нині існує чимало організації, які допомагають нам зберегти нашу природу, в той же час, Україні потрібно пройти ще тривалий час до забезпечення чистого екологічного середовища, чого можна досягти лише спільними зусиллями громадян.
Ми щиро дякуємо організаторам заходу за пропаганду шанобливого ставлення до природи та здійснення зариблення, а також усім тим, хто долучився до такої чудової акції!