IV Форум М18 «Менші 18 – ми можемо більше!»

Сьогодні ми мали можливість відвідати Київський дитячо-юнацький форум М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!», який вже вчетверте збирає активних дітей і молодь. Форум видався надзвичайно цікавим, адже розглядались усі актуальні питання, які нині є дійсно важливими. Учасники серйозно підійшли до підготовки, а тому усі виступи були цікавими та пізнавальними.
Мотиваційним став виступ Віталія Кличка, який розповів про своє дитинство та спонукав усіх йти до своєї мрії, адже доклавши зусилля кожен може її досягти.
"Найважливіше в житті - мріяти! Мрійте й досягайте!" - Віталій Кличко.
Також на учнів чекало багато локацій, що дозволило кожного зацікавити. За успішне виконання завдань діти мали змогу отримати кольорову резинку, яку потім могли обміняти на подарунок, а це стало чудовою мотивацією для проходження максимальної кількості локацій.
Після проходження локацій молодь мала змогу поспілкуватись з солістом групи "Антитіла" . Свою увагу він зосередив на те, яким має бути лідер та як кожному досягнути бажаного. Тарас Тополя надихнув кожного знайти своє покликання та отримувати насолоду від того, що ми робимо, бо лише тоді людина буде дійсно щасливою.
Даний форум - можливість змін та дії, які допоможуть покращити наше місто.
Ми - громадяни. Київ - наше місто, місто дружнє до дітей. Ми хочемо і можемо впливати на його сьгоднішнє й майбутнє. Ми маємо бути активними та свідомими!