WELCOME SUPERHEROES!!!

Як же зацікавити дітей та змотивувати їх до продуктивного навчального року, аби останній рік навчання у початковій школі видався цкіавим відкриттям?
Цього року своє навчння учні 4-Б класу розпочали у «Школі супергероїв», адже діти змогли відчути себе унікальними, тими, хто зможе досягнути бажаного та проявити себе.
Як же звичайні четвертокласники стали «супергероями»? Щоб поринути у таку незвичну атмосферу, на учнів чекало відкриття власних суперсил. Почувши слово «суперсила» відразу згадуємо неймоврні можливості: вміння літати, читати думки, бути надзвичайно сильним і т.д. Але ж іноді кожному слід відчути себе супергероєм, аби розкрити свій потенціал! Для початку ми розглянули сутність головних понять, спільним обговренням ми дійшли до висновку, що супергерой-це людина, яка має унікальні риси та здібност, які дозволяють їй допомагати іншим, боротися зі злом та робити світ кращим.
«Цікаво, а чи маємо ми супергероїв?» - таке питання змусило усіх подумати. Спочатку учні вузько почали розглядати це питання, адже звикли до того, що супергероїв можемо зустріти у коміксах та фантастичних фільмах, що це вигадка. Але надалі ми зрозуміли те, що наша славетна Україна також має супергероїів-воїнів, які боронять нашу Батьківщину, які мають свій арсенал суперсил, а саме : мужність, відвагу, незламність та безмежну любов до рідної землі. Тож і звичайну людину ми сміливо можемо назвати супергероєм, адже їх вчинки дійсно неймовірні, навіть фантастичні. А найголовнішим відкриттям для учнів стало те, що хоч вони не мають таких надздібностей як у фантастичних героїв, не мають змогу так масштабно проявити себе як наші захисники, але кожен вміє щось майстерно робити, має здібність до чогось, що і може стати його суперсилою, необхідно лише використовувати цю здібність та розвивати її. Надалі учні отримали змогу дізнатись свою суперсилу, яка відрізняє його від інших, те, що йому вдається найкраще та те, що може допомогти йому досягнути своїх мрій. Кожен отримав наліпку у формі кристалу зі своєю суперсилою, яка потім знайшла своє місце в щоденниках дітей, аби вони мали змогу при потребі заглянути у щоденник та повірити у себе.
«Школа супергероїв» не лише виявляє суперсили, а також сприяє розвитку здібностей та розвитку моральних якостей, адже наші супргерої отримали персональні завдання, які дозволять кожному не лише проявити свої вміння, а й продемонструють їх вихованість. Учні будуть виконувати своє завдання, а потім здійснять обмін, аби у кінцевому результаті кожен виконав усі завдання. Лише від них залежить термін виконання завдань та отримання «блискавки»-відзнаки успішного виконання супергеройських завдань.
Ось так розпачили свй навчвальний рік учні 4-Б класу!