Всеукраїнський Олімпійський урок!

7 вересня 2019 року учні НВК «Потенціал» долучились до Всеукраїнського Олімпійського уроку, який був організований Національним олімпійським комітет України для школярів, їхніх батьків та усіх любителів здорового способу життя.
Метою олімпійського уроку є – донести до кожного, що заняття фізкультурою та спортом роблять людину сильною, успішною, вчать перемагати і не зупинятися перед перешкодами, відволікають її від шкідливих звичок, а головне – роблять здоровою.
Традиційно масштабне спортивне свято стартувало в українській столиці. На столичній Оболонській Набережній на гостей свята очікувало понад 36 спортивних майданчиків, на яких кожен бажаючий зміг взяти участь у майстер-класах від відомих спортсменів у тому чи іншому виді спорту. Наші учні були безмежно щасливі продемонструвати свої здібності та здобути спеціальні призи та подарунки.
Запрошені на спортивне свято заслужені тренери України та майстри спорту розповіли про професійні здобутки та продемонстрували учням свої медалі й нагороди, тим самим показуючи на власному прикладі дітям, що здоровий спосіб життя, прагнення до перемоги та наполегливість відкриє їм шлях до здійснення мрій.
Перший вихідний навчального року видався надзвичайно активним, адже усі завзято викладалися, бо відчувши подібну атмосферу неможливо залишитись байдужим!
Пам'ятайте, у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії. Бажаємо кожному обов'язково її досягти!