Я малюю мирне небо!

Миру в Україні - бути!
Миру хочуть добрі люди
І дорослі, і малі
Прагнуть миру на Землі!

   Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває й зараз  боротьба. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Сьогодні ООН закликає всі країни світу зупинити військові дії та припинити проливати кров. Цей день для того, аби спонукати громадин на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом його досягнення, а тому у стінах   НВК «Потенціал» сьогодні усі говорили про мир та мирне існування на нашій планеті.

     Початкова школа свій перший урок присвятила інтерактивній виховній годині, яка дозволила кожному зрозуміти що таке мир та його цінність. Діти висловлювали свої думки та  ділились досвідом. А вкінці усі наші дітлахи писали побажання на долоньках, які мають обов'язково здійснитись!

    Старшокласники зустріли цей день під гаслом «Я малюю новий світ!», адже саме вони мають змогу щось змінити та зробити цей світ яскравішим. Чудові пісні та вірші зворушили усіх, адже вони містили неймовірну глибину та несли шалену енергетику.

    Кожен куточок НВК «Потенціал»  сьогодні говорив про наше спільне бажання жити у мирі!