Районний семінар на тему «Міждисциплінарність як продуктивний результат партнерської кооперації»

11.03.2019 року в НВК «Потенціал» відбувся районний семінар на тему «Міждисциплінарність як  продуктивний результат партнерської кооперації» для вчителів природничих наук шкіл Оболонського району.

В рамках партнерської кооперації в семінарі взяли участь представники Національного університету харчових технологій - кандидат технічних наук, доцент кафедри біотехнології і мікробіології Красінько В.О. та методист вищої категорії Панасевич М.Д., які розповіли про партнерські  зв’язки з НВК «Потенціал», які тривають вже 12 років та про плани на майбутню партнерську роботу.

Заступник директора з науково-методичної роботи Зубик С.П. познайомила  учасників семінару з формами роботи вчителів гімназії у партнерській кооперації, розповіла про заходи, що проводяться в гімназії за участі  партнерів.

На семінарі виступили голова МО природничих наук НВК «Потенціал» вчитель біології Копійка А.А., вчитель географії та економіки  Невзорова Н.П., вчитель біології Колумбет С.І. та вчитель географії Мельниченко К.Й.  Вчителі представили панораму методів і прийомів міждисциплінарних уроків: «Раціональне харчування під час соціально-економічних змін», «Хвороби органів дихання, їх профілактика та економічні аспекти», «Подорожуємо до Польщі».

Методист управління освіти Оболонського району Антонова Олена Наумівна підвела підсумки роботи семінару та подякувала за плідну співпрацю.