Математична країна «Логікус»

Свою математичну подорож у країну  «Логікус»  учні 3-Б класу розпочали з визначення девізу нашого дня, а у пригоді нам став наш мотиваційний календарик. Необхідно лише вірно розташувати  частинки, обравши день та дату, і позитивне передбачення готове! Така незначна дія стала чудовою мотивацією для роботи, адже  усі учні очікували  передбачення, яке усіх налаштувало на плідну роботу та створило теплу атмосферу співпраці.

Потім  ми потрапили у  країну під назвою  «Логікус» . «А що ж це за країна та чому вона має таку назву?» - найперше  питання, яке виникло  перед  початком подорожі.  Маленькі кмітливці почали розмірковувати над цим, обговорювати, а потім почувши всі відповіді ми зрозуміли, що «Логікус» -країна,  де панує мислення, де усі мають проявляти  уважність,  показати свої  знання та мають вміло рахувати. Дізнавшись про країну ми змогли рухатись далі. Перед нами  з'явилась доріжка ребусів, які  вимагали проявити свою кмітливість та здогадатись які математичні поняття вони  приховують. Але  щоб дійсно проявити сою математичну компетентність діти мали не лише здогадатись поняття, а й  також на практиці  це поняття розкрити,  а отже на дітей чекали рівняння, задачі, креслення геометричних фігур та ще багато цікавого.

Пройшовши таку доріжку учні підійшли до загадкового лісу, де на них чекали задачі на уважність. Розв'язуючі їх кожен мав проявити логічне мислення та уважність. Діти із захопленням  розв'язували задачі, а також самостійно створювали невеличкі логічні задачі, аби  перевірити своїх товаришів.

Мандрівка до  незвичайної країни дозволила усім  у цікавій формі проявити свої математичні здібності, а також зрозуміти, що математика-наука, яка керується логікою, а тому ми маємо постійно розвивати своє мислення.