Всесвітній день «Дякую» у 3-Б класі

В усьому світі сьогодні найввічливіше свято у році – Всесвітній день «Дякую». Всі ми прекрасно усвідомлюємо значення хороших манер, їх необхідність в повсякденному житті, але більшу частину подяк ми висловлюємо, як би ненароком, не замислюючись про їхній зміст. Однак, слова подяки володіють магічними властивостями - з їх допомогою люди дарують радість один одному, висловлюють увагу і передають позитивні емоції - то, без чого наше життя стало б мізерним і похмурим.

Учні 3-Б класу отримали можливість дізнатись різницю слів «дякую» та «спасибі». Так, і "спасибі», і «дякую» з’явилися в українській мові у шістнадцятому сторіччі. Перше – це скорочення від фрази «спаси Боже». А «дякую» – прийшло з Німеччини. В оригіналі «данке» має два значення – дякую і думаю. Потім діти дізнались як можна подякувати на інших мовах світу, а при  цьому  зрозуміли, що кожна нація вміє дякувати і має свої слова вдячності, які надзвичайно важливі.

Чудова гра  «Мовчазне спасибі» дозволила учням без слів, за допомогою жестів, показати вдячність, учні отримали змогу вигадати власний спосіб подяки, який відображає їх індивідуальність та креативність.

Змогли учні проявити творчі навички у практиці-створити листівки подяки своїм близьким, адже вони зрозуміли, що дуже рідко дякують своїм батькам за їх любов, підтримку та піклування, мають робить це кожного дня, адже це так просто!

Важливо пам’ятати, що справжня вдячність – це лише та, що йде від чистого серця, ми маємо вчитись її проявляти, аби наші близькі відчували, що їх цінують.

Частіше дякуймо своїм друзям, близьким та батькам!