Година коду в НВК "Потенціал"

Щороку протягом тижня Інформатики в усьому світі відбувається Година коду – це одногодинний вступ до інформатики, призначений для демонстрації того, що кожен може опанувати основи програмування. Година коду стала всесвітнім заходом визнання інформатики і в цьому році учні шостих класів НВК «Потенціал» долучились до неї.

Година коду проводиться громадською неприбутковою організацією Code.org, яка має на меті поширення інформатики у школах, а також залучення більшої кількості жінок та національних меншин до цієї галузі. Вони зібрали безпрецедентну коаліцію партнерів для проведення Години коду — включно із Microsoft, Apple, Amazon, Boys and Girls Clubs of America та College Board.

Завдання Години коду призначені для самостійного вивчення та містять різноманітні варіанти завдань для різного віку та рівня попередніх знань.

Завдяки тому, що вправи Code.org працюють на всіх пристроях та браузерах, кожен учень міг самостійно виконувати завдання на своєму смартфоні або планшеті. Після успішного виконання всіх завдань учні отримували сертифікат про проходження Години коду.

Година Коду – цікавий та сучасний підхід до вивчення основ програмування в школі, адже діти (а всі вони дуже люблять комп’ютерні ігри) мали змогу простими командами створити свою улюблену гру.  Також можна було прослідкувати, що дівчата, яким не завжди цікаво створювати програму на звичайних уроках, першими, швидше ніж хлопці виконували завдання Години коду.

Це був дуже гарний досвід та учням шостих класів дуже сподобалось і тепер вони з нетерпінням чекають наступного тижня інформатики, щоб відкрити для себе ще щось нове.