Новорічна подорож учнів 3-Б класу

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах. За всіх часів у різних народів існували свої традиції зустрічі Нового року. Та чи можливо побувати в  різних куточках нашої планети та побачити традиції святкування Нового року в один день? Учні 3-Б класу довели, що з легкістю можна подорожувати країнами та пізнавати їх незвичайні традиції святкування Нового року.

 Ми змогли побувати в чудових країнах : Австралії, Італії,  Іспанії, Франції, Японії, Індії, Англії, Америці, Фінляндії, Нідерландах, Аргентині,  Чилі,  Румунії, Туреччині,   Греції, Польщі та повернутись до рідної України.  Учні розповідали про традиції святкування Нового року у різних країнах, що дозволило пізнати культуру інших країн. Діти дізнались багато цікавих фактів, зокрема:

Австралійці відзначають це свято одними з перших на планеті. Святкування тут, як правило, проходить під відкритим небом. 

В Італії під Новий рік прийнято позбавлятися від старих речей і віддавати борги, а Різдво ознаменовано спалюванням різдвяного поліна.

В Іспанії прийнято з'їдати 12 виноградин опівночі.

В Англії, крім ялинки, будинок прикрашається гілочками омели. Букетики омели є навіть на лампах і люстрах, і, за звичаєм, можна поцілувати людини, що стоїть в середині кімнати під букетиком омели. Цю традицію перейняли американці.

В Індії дане свято називається Дівалі, або Фестиваль Вогнів. Відзначають його в кінці жовтня або початку листопада. В цей день на вулицях індійських міст всі будинки і статуї богів і тварин прикрашені яскравими квітами, вогнями, ліхтариками та запаленими свічками.

В Японії в новорічну ніч 108 раз дзвонять в дзвони.

А також  учні отримали змогу дізнатись як у різних країнах називають нашого Діда Мороза та як в інших куточках світу його зустрічають.

А креативні учні навіть підготували тематичні завдання, аби розповідь була цікавішою. Так, за картою та прапором слід було зрозуміти про яку країну будуть розповідати, підказкою став перчик чилі, що наштовхнув дітей на вірну відповідь. А об'єднавши традиції Японії та Італії діти змагалися у перенесені виноградин. Конкурси дозволили внести пожвавлення та побудувати інтерактивну взаємодію

Свято видалось цікавим та насиченим! У кінці ми дійшли до висновку, що найголовніша традиція, яка є спільною майже для всіх країн – святкування Нового року у колі рідних, адже сім'я -найцінніше, що є у людини,  а тому саме цю традицію ми будемо плекати й надалі.

З Новим роком!