Безпечні канікули!

Сьогодні учні 3-Б класу говорили про безпечні канікули, адже вже скоро свята і діти почнуть свій активний відпочинок. Чи може відпочинок бути веселим та безпечним? Саме це питання розпочало інтерактивну виховну годину "Безпечні канікули". Як виявилось, може! Діти наводили приклади того у що можна грати і при цьому бути у безпеці, як поводити себе вдома та на вулиці. А щоб наше живе спілкування було цікавішим, кожен отримав змогу допомогти у прибиранні снігових купок, які з'явились у класі на дошці, а для цього необхідно було взяти сніжку та пояснити що ти будеш робити у певній ситуації.

Це було надзвичайно ефективно та цікаво, адже діти мали змогу висловити свої думки, поділитися власним досвідом та навести приклади із життя.  Діти проявили свої знання та давали доречні поради, що дозволило в активній взаємодії пригадати як себе вести, аби зберегти своє життя, адже відпочивати слід з розумом і бути завжди уважним.

А завершенням продуктивної роботи стало створення "універсальної аптечки", яка мала містити те, що на думку дітей може врятувати життя. Діти із захопленням створювали власні аптечки. Як результат, закріплення знань дітей, які допоможуть їм весело та безпечно відпочивати на канікулах.

Безпека понад усе!