А Ви поповнили скарбничку добрих справ?

Творити добро потрібно вчитись з дитинства, що й доводили учні 3-Б класу!

Розпочали ми із з'ясування того, для чого ми робимо добрі справи та кому ми можемо допомогти. Як виявилось, і люди, і тварини потребують допомоги, навіть наші речі потребують гарного відношення до себе.

На початку ми зупинилось на пізнанні важливості тварин. Щоб зрозуміти важливе значення тварин та вартість кожної живої істоти учні виконали проект, у ході якого вони мали створити невеличкий плакат, який мав показати, що тварини-наші друзі, а не іграшка чи засіб розваги.

Мало хто міркував як живуть тварини в неволі, що необхідно з ними зробити, аби вони забавляли людину. На жаль, краще кататися на тваринах, смакувати делікатесами, ніж почати любити та цінувати тварин. У ході своєї роботи діти мали розповісти про унікальність тварини та як людина завдає їй шкоди. Працювати в парах було складно, адже кожен хотів продемонструвати своє бачення, але тим й було цікавіше, адже діти змогли дійти до компромісу та втілити спільне бачення й донести ідею. Проекти вийшли різні, але усі чудово попрацювали. Діти отримали змогу зрозуміти, що люди часто завдають кривди тваринам, навіть тоді, коли того не бажають. А тому слід бачити унікальність кожної тварини.

Допомогли  ми й пташкам, адже зима так швидко запанувала, окутала все снігом. Діти з натхненням майстрували годівнички на уроці, а потім знайшли їм місце на шкільному подвір'ї. З яким запалом кожен розміщував свою годівничку та насипав поживу для пташок важко навіть й передати, адже в дитячих очах палав вогонь!

Не забули ми й про маленьких першокласників, адже слід вміти допомагати та ділитись і з тими, хто поруч. Завітали до 1-Бкласу та подарували учням цікаві журнали, які допоможуть зробити будні яскравими.

Як виявилось, добро робити легко та приємно!