День Гідності і Свободи у 3-Б класі

Україна – це мирна країна. 
Працьовита, співуча родина. 
Вона добра, мудра, сильна… 
Україна – неподільна! 

День Гідності  і Свободи 3-Б клас провів у формі інтелектуального квесту.  Так, діти мали виконати завдання та з частинок скласти серце, яке втілювало нашу державу, яка страждає від того, що люди забули нашу історію, що ми перестали її поважати та пишатися своїм мужніми героями, які захищають нашу державу. 

Наш захід розпочався з тематичних віршів, які створили теплу атмосферу та розкрили тематику нашого квесту. Потім усі разом ми озвучили девіз, який втілював патріотичний настрій:

« Ми – це Держава, велика, єдина,

Ми – українці, наш дім – Україна!»

Під час першого завдання інтелектуального квесту діти мали змогу дізнатись чудову легенду про нашу українську пісню, яка допомагала завжди, підтримувала у скрутну хвилину, яка звучала закликом до захисту своєї Батьківщини, яка  є і буде частинкою  нашої історії. Дізнавшись про значення пісні  діти заспівали патріотичну пісню про Україну, яка кожного зворушила. За виконання пісні діти отримали частинку серця.

Для отримання наступної частинки учні мали пригадати видатних українців, які прославляють нашу Україну. А щоб усі діти побачили наших видатних постатей, вони переглянули відео, під час якого і змогли наочно побачити усіх видатних особистостей. Зрозумівши скільки сил вкладають інші , щоб прославляти свою неньку, в майбутньому діти  також вирішили  проявити себе, аби і ними могли пишатися.  Виконання другого завдання подарувало учням наступну частинку  серця.

 А щоб наші маленькі патріоти проявили свій інтелект, усі завзято почали відповідати на питання вікторини, успішне виконання якої дозволило отримати ще один фрагмент серця.

Наступне - творче завдання  нашого квесту мало на меті створення оберегу для військових, які зараз захищають нашу країну. Перш за все, учні мали проявити свою фантазію, аби створити нову емблему, яка могла б стати чудовим доповненням на одязі, або навіть татуюванням, яке б нагадувало нашим бійцям про їх незламну віру, мужність та любов до рідної землі. І хлопці,  і дівчатка ринулись творити емблеми, які потім замайоріли на патріотичному тлі. А для того, щоб відзначити  хоробрість бійців і підтримати їх, діти написали їм зворушливі листи, де дякували їм за те, що вони захищають нашу країну і дають нам змогу жити та вірити у світле майбутнє.

Виконавши усі завдання ми змогли скласти серце, яке втілило любов до Батьківщини, а потім змогли розгадати таємницю, яке воно вміщувало та прочитати те, що кожен має зберігати у своєму серці та відчувати до своєї рідної землі.

Ми переконалися, що про країну, де народилися і живемо, необхідно знати якомога більше. Її потрібно любити, шанувати, також поважати звичаї та традиції. Країна, яка не зростила патріотів не має права на життя, бо вона не спроможна боротися за свою цілісність, за свою свободу, право на своє життя, на свою свободу.

Отже, нехай палає і не згасає в наших серцях любов до України!