Світ літакобудівництва

04.10.2018 року учні 6-В класу відправились на екскурсію на Державне Підприємство «Антонов». Тільки зайшовши у великі ворота ангару, в якому стоїть на технічному обслуговуванні літак «Антей», діти зрозуміли всю велич та майстерність авіабудівництва України. Нас зустрів Бичков Сергій Андрійович, який розробив концепцію використання і реалізації імпульсних технологій листового штампування при виготовленні літаків. Зараз він займається підвищенням технологічності конструкцій літаків серії «Ан» і впровадженням прогресивних технологій, зокрема під час створення літаків Ан-124Ан-74Ан-70Ан-140Ан-148Ан-158Ан-178. За безпосередньої участі і під його керівництвом створені: Ан-70, Ан-140, Ан-148, Ан-158, Ан-178 і Ан-132. Зараз Сергій Андрійович технічний директор — головний інженер ДП «Антонов». Було дуже цікаво чути про літаки від людини, що сама їх будувала.

 ДП «Антонов» - це маленьке містечко серед великого міста. Зі своїм транспортом, зупинками, дорогами та музеєм.

Учні 6-В класу мали можливість зайти всередину «Антея», подивитись на кабіну пілота та штурмана. Неможливо передати словами те відчуття, коли ти стоїш під літаком біля його шасі, а воно ростом з класного керівника.

Потім учні відправились до «Руслана». Шалений вітер біля крил величного літака – діти були в захваті. Після цього ми відвідали музей ДП «Антонова».

Нам розповіли дуже багато цікавих відомостей з історії розвитку авіатехніки. Від першого літачка АН-2 до АН-714.

Ця екскурсія відкрила нам чудовий та загадковий світ літаків. У всіх залишились тільки гарні враження від екскурсії. Це було неперевершено!

Окремо 6-В хоче подякувати батькам Перепадьї Олега, які змогли організувати таку чудову екскурсію.