У світі динозаврів

3-Б клас здійснив екскурс у минуле, яке втілилось у сьогоденні. Минуло 235 мільйонів років і рептилії повернулися на Землю. Виставка «Живі динозаври» — це найбільш правдива репродукція найбільших істот, які заселяли нашу планету протягом Юрського періоду. Цього разу жити вони вирішили просто неба, серед дерев і природи, яка чудово доповнювала образи  та дозволила усім діткам отримати естетичне задоволення від динозаврів та насолодитись  природою.

 24 експонати виконані в реальному розмірі, мають відповідну своїм видам забарвлення, текстуру, а також видають звуки й навіть рухаються! До кожного з 24 експонатів додається інформаційний бюлетень з освітніми матеріалами для всіх вікових груп.

Діти були у захваті від  величних істот, усі уважно розглядили динозаврів та отримали масу вражень. Для творчої малечі навіть були столики  з розмальовками, де учні могли відпочити та розмалювати динозаврів. Але кульмінацією  екскурсії  стала можливість залізти на динозавра, усі діти із захопленням залазили на динозаврів, відчуваючи себе сміливцями. Все це створило неймовірну атмосферу, яка захопила усіх!