Діти об'єднують Україну

Перший урок у 3-Б класі, який  розпочав цикл навчання пройшов під гаслом: «Діти об'єднують Україну». На шкільній дошці виросло патріотичне дерево, яке дозволило осягнути велич нашої країни.

 Наш урок-виховна година  пройшов у формі інтелектуального квесту, який  допоміг пригадати усім учням інформацію про нашу неньку - Україну.

Діти мали змогу  перевірити свої знання у таких категоріях : історія, географія, рослини, відомі люди, кулінарія та свята. Кожна категорія містила запитання, які діти вже розглядали раніше, вивчаючи в попередніх класах. Кожен учень мав змогу відповісти на питання та отримати бал для своєї команди. Переймала гордість за третьокласників, які дійсно знають чимало про свою Батьківщину, які  можуть швидко пригадати прислів'я та приказки, які  кожну хвилину активно працювали, щоб проявити свою обізнаність .Об'єднавши всі свої знання учні змогли успішно відповісти на усі питання, зірвавши усі листочки з дерева, надавши йому змогу знову заквітчати новим листям.

  Патріотичні пісні про Україну дозволили створити унікальну атмосферу, відчути значення нашої держави та відчути себе частинкою величної країни, яка має славетне минуле. Усі голоси  з'єднались  в єдине ціле, так пісня об'єднала усіх дітей любов'ю  та шаною до своєї Батьківщини.

Кожне дитяче серденько було пронизане гордістю за свою країну, за тих, хто її боронив та захищає зараз.