Урок-квест "Україна - світ: ниті історії"

Насолодившись естетичною красою на співочому полі учні 7-А та 7-Б класів взяли участь у особливому інтерактивному квесті «Україна – Світ: ниті історії» на території національного музею історії України у Другій світовій війні.

Ця гра підготовлена науковцями музею спеціально до Дня знань. Вона відкрила для учнів цілий спектр нових знань та умінь.

Діти отримали схему маршруту та відправилися на ключові станції – ті самі «ниті історії», які під час Другої світової війни пов’язали Україну з такими країнами, як США, Канада, Японія та Велика Британія.

Локації квесту розміщувалися по всій території Меморіалу, тож діти мали змогу детально вивчити виставки та відкрити для себе не бачені раніше куточки музею.

Унікальні завдання цілковито захоплювали увагу учасників, які складали історичні пазли, по-новому розуміли процеси українського державотворення, вивчали найвідоміші висловлювання політиків часів Другої світової війни

Крім цього, у фіналі на дітей чекало додаткове задоволення – участь у розіграші ексклюзивних призів. Результатом гри квесту учнів 7-А класу стало відвідування кіносеансу

Діти були в захоплення від інтерактивного- квесту, та висловили бажання завітати до музею ще не один раз. Отримали неймовірний заряд емоцій та енергії, які використають для створення нових освітніх та інтерактивних проектів у цьому навчальному році.