Свято останнього дзвоника в 6-А класі

Ось і продзвенів останній дзвоник 2017/2018 навчального року.

Щорічне свято дітей, батьків, вчителів, і, насамперед, класних керівників. День підведення підсумків навчання, роботи в проектах та складання планів на майбутнє.

Наш 6-А, звичайно ж, із задоволенням включився у це «усюди шкільне» свято.

На святі останнього дзвоника зібрались не тільки діти, а й увесь батьківський актив класу. Наша чарівна класний керівник, Жилюк Любов Іванівна, вручала не тільки табелі, а й грамоти та відзнаки за шкільні та позашкільні здобутки учнів. Кожному, як виявилось, є чим пишатися у цьому навчальному році.

Окремо слід відзначити завершення проекту року «Запали свою зірку», що проводився продовж навчального року в рамках проекту «Наші зірки на небосхилі Європи», який розпочався у 6 -А класі 1-го вересня 2017 року.

За ініціативою нашого класного керівника Любов Іванівни кожен з учнів на святі Дня знань отримав власну зірку з портретом, прикріпив її до загального стенду класу та основне, як виявилось з внутрішньої сторони прописав свої мрії, те, що він обіцяв собі зробити та досягнути у цьому навчальному році. І саме у цей, останній навчальний, день кожен з учнів 6-А класу зняв свою зірку з плакату і згадав, які саме плани він будував 1-го вересня.

Неймовірно!!! Батьки були вражені! Майже всі діти здійснили те, про що написали дев’ять місяців назад. Хтось більше, хтось менше, але кожен з учнів нашого класу побачив рух у напрямку реалізації своїх планів.

Щиро дякуємо Вам, Любов Іванівно, за те, що Ви вчите наших дітей, уже у школі, як правильно визначати майбутні цілі, фіксувати їх та формувати підсвідомо свій шлях до їх реалізації.

Отакий «несподівано приємно - пізнавальний» склався день 31 травня 2018 року.

Всім гарного літа!!!

 

Батьківський комітет 6-А класу.