Фестиваль «Грані педагогічної майстерності»

На базі Центру «Сфера» відбувся фестиваль «Грані педагогічної майстерності. Розуміння. Розвиток. Творчість: від дитячого садочка – до школи!». Наші другокласники та третьокласники  активно долучились до даного дійства, адже презентували проект« Школа майбутнього», яку вони збудували з лего. Діти старанно готувались до фестивалю, а тому ретельно дослідили дане питання : ознайомились  із різноманітними сучасними школами, потім запропонували однокласникам намалювати школу майбутнього та провели опитування серед однокласників, щоб з'ясувати  особливості такої школи. Діти дійшли до висновку, що школа майбутнього це школа : комфортна, світла,  сучасна, враховує потреби кожної дитини, має окремі зони для навчання та активного відпочинку, має надсучасні елементи. Учні проявляли свою фантазію та навіть залучали батьків, аби створити дійсно щось сучасне та креативне. Як результат, ми отримали сучасну школу, яка знаходиться на квітучому острові. Шлях до школи пролягає через зелені сходинки, де діти мають змогу помилуватись природою та перепочити. Біля школи розміщені спеціальні фемтосекундні лазерні установки, які  здатні керувати погодою, адже багато  опитаних дітей захотіли мати можливість керувати погодою. Наша школа - безпечне місце, де є медичні міні- дрони, які безболісно лікують усіх дітей і можуть влітати у школі через спеціальні  отвори. Біля школи  є приміщення для дітей з особливими потребами, де вони можуть покращувати свій фізичний стан. Є швидкі  ліфти.  Школа має окремі великі зони,  де діти можуть пізнавати світ та себе.  Діти мають  змогу  вивчати різноманітні  бойові мистецтва у спеціальному тренувальному комплексі, а також займатися  там спортом.  Ще одним надсучасними елементом стали трансформаційні місця, розміщені майже  у кожній зоні, які дозволяють вільно переміщуватись. І хоча це тільки перший проект наших творчих дітей, але він точно заслуговує  на увагу!

 Демонструючи наш проект діти проводили майстер-класи за методикою «6 цеглинок», які залучили чимало відвідувачів. Найцікавішим для відвідувачів стала методика «Слова», під час якої  діти мали скласти з підписаних кубиків  лего слова та пов'язати їх із шкільною тематикою. Ніби дитяча  вправа, але  оскільки слова не мали повторюватись, то усі діти мали змогу активно  подумати. Цікавою була також методика «Художник», під час якої діти мали взяти від 1 до 6 кубиків, покласти їх на папір та домалювати елементи, аби утворився малюнок. Таким чином, усі змогли стати на декілька хвилин справжнім художником. Наші діти активно залучали усіх до праці, аби показати що лего - чудовий спосіб розвитку як мислення, так і творчості.

Окрім того, і наша малеча мала змогу побачити й інші чудові проекти, які їх захопили, адже діти поринули у творчість та створили чудові поробки.

Перший день літа став дійсно творчим та пізнавальним!