Майстер-клас на тему: «Обереги інтелектуального здоров’я» від Жилюк Любов Іванівни

В рамках всеукраїнської науково-практичної конференції «ЕКОНОМІКА І ЗДОРОВ’Я В ШКІЛЬНІЙ ОСВІТІ» (у рамках науково-дослідної роботи всеукраїнського рівня «Формування відповідального ставлення учнів гімназії до здоров’я в умовах ринкової економіки»), яка відбулася 20 квітня 2018 року

Жилюк Любов Іванівна, вчитель історії, заслужений вчитель України, класний керівник 6-А класу, провела майстер-клас на тему: «Безпека здоров’я в духовно-інтелектуальному партнерстві, або Обереги інтелектуального здоров’я»

На майстер-класі було узагальнено роботу в п’яти промінчиках здоров’я та акцентовано увагу інтелектуальному здоров’ї всіх учасників проекту. На конференції були присутні випускники гімназії, батьки та учні 6-А класу та гості конференції.

 

 

«20 квітня 2018 року я мала можливість взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції вже в ролі студентки, випускниці гімназії.

Бездоганна організація, цікаві майстер-класи принесли море позитивних емоцій та вражень. Особливо вразив творчий підхід: пісня у виконання Любові Іванівни та сценки учнів 6-А класу на тему: «Історія стародавньої Греції». Приємно спостерігати, як молодше покоління продовжує розпочату нами справу.

Окрема подяка Любові Іванівні за запрошення та чудову організацію заходу!»

Випускниця 2016 року гімназії «Потенціал»

Равлик Анастасія

 

«Приймати участь у конференції було дуже цікаво та захоплююче. Чудово реалізовані сценки з життя греків Античної цивілізації. Ми з інтересом приймали участь в конкурсах. Це набуття досвіду…

Найкращий захід з усіх в яких нам довелося приймати участь!»

Учні 6-А класу

 

«Цікаво, пізнавально та емоційно пройшов майстер-клас «Безпека здоров’я в духовно-інтелектуальному партнерстві, або Обереги інтелектуального здоров’я» від Жилюк Любові Іванівни, заслуженого вчителя України, вчителя історії  класного керівника 6-А класу, на всеукраїнській конференції «Економіка і здоров’я шкільній освіті». Залишилось стільки вражень, що неможливо не написати відгук. Вдала структура заходу дала можливість викласти величезний обсяг матеріалу за короткий час.

Процес проведення відбувався дуже незвично – чергування наукової інформації по темі від нашої чарівної ведучої Любов Іванівни та цікаві конкурси, до участі в яких залучалися усі запрошені: гості, батьки, випускники та діти. Усі групи присутніх, об’єднані Любов Іванівною в три команди за головним принципом ефективної психології «Трикутник – учителі, батьки, діти», з задоволенням приймали активну участь у проведенні конкурсів. Присутні були у захопленні.

Дуже сподобались майстер-клас з флористики, конкурс вітального розпису футболок та конкурс на найкраще корисне меню. Саме така авторська методика викладання матеріалу забезпечила неабияку динамічність та цікавість заходу. Вразили сценки, поставлені дітьми 6-А класу уже з сильним натяком на професійний театр. Прекрасним фінальним акордом прозвучала авторська пісня, виконана автором – нашою талановитою ведучою Любов Іванівною. Окремо слід відзначити неймовірно естетичне оформлення інтер’єру класної кімнати – витримана і сезонність композиції, і стилістика майстер-класу.

Отож у підсумку – як завжди креативно, як завжди – досконало, як завжди – професійно! Щиро дякуємо Вам, Жилюк Любов Іванівно, за можливість долучитися до цього створеного Вами свята».

Від імені присутніх батьків – Біланчук І.М.