Сімейне свято в 2-Б класі

Сім'я  як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей,  а тому є надзвичайно актуальним піднесення ролі сім'ї, саме з цією метою  у 2-Б класі День сім'ї святкували цілий день.

Початок дня - запальна естафета на уроці фізичного виховання за  участю батьків дітей. Неможливо описати настрій який панував у спортивному залі, діти завзято змагались та із захопленням дивились на батьків, які підтримали їх та разом з ними активно бігали, стрибали та виконували усі спортивні завдання. І  хоча було дві команди, але перемогла одна, яка носить назву «Сім'я», адже метою було об'єднання батьків з дітьми, показати дітям, що їх батьки завжди поруч.

Далі святкування продовжилось і на уроках. Так,  діти мали змогу попрацювати з повчальними прислів’ями про сім'ю, які показали дітям, що з  сім'ї починається  життя людини, що саме сім'я - джерело любові та затишку. Надалі учні показали родовід своєї сім'ї та створили сімейні герби, які відображали цінності кожної дитини та сім'ї  в  цілому. Такі творчі роботи допомогли дітям  пізнати краще свою сім'ю, пригадати усіх членів родини та знайти те спільне, що може їх всіх об'єднати.

На  уроці  української мови діти мали змогу  підібрати синоніми до слова «сім'я», написати зворушливі твори про сім'ю, а також  вивчити з рухами веселу англійську пісеньку «Му famіlу», яка створила веселу атмосферу  і дозволила здійснити міжпредметний зв'язок з англійською мовою.

Сімейне свято в 2-Б класі було дійсно запальне та емоційне!