Птахи-наші друзі!

У звя'зку із відзначенням Всесвітнього дня мігруючих птахів  зустріч птахів у 2-Б класі пройшла дуже насичено та захоплююче. Діти відгадували загадки про птахів, які дозволили другокласникам у жвавій формі пригадати назви птахів, а потім розмалювати пташок, проявивши свої творчі навички. Також діти слухали цікавинки, які містили інформацію про життя птахів та дозволили зрозуміти, що птахи-наші друзі, які завжди потребують нашої допомоги. Але найбільший захват у дітей  викликало читання QR- кодів за допомогою  ґаджетів. Усі коди - інформація  про птахів, яку діти мали знайти у класі та поза його межами і  відсканувати, а потім переписати до «довідника». Усі  перерви  діти активно шукали QR-коди, а потім продемонстрували результати своєї плідної  парної роботи. Таким чином, діти не лише провели жваво перерви, а й  у активній і сучасній формі здобули нові знання, які дійсно вони  запам’ятають.

А щоб діти змогли постійно допомагати птахам, ми повісили нашу годівничку перед школою, аби кожного ранку та після уроків діти могли підгодовувати птахів  та пишатися своїм гарним вчинком. 

Ось так ми дізнавалися ще більше інформації про пташок, усвідомили як важливо любити та оберігати  птахів. День дійсно  видався цікавим та активним, адже активні ігрові методи та творча робота перегукнулись з практикою, що запилило  бажання дітей допомагати птахам.