День Цивільного захисту в НВК "Потенціал"

У світі постійно виникають небезпеки, які пов’язані як з природними катаклізмами, так і з різного роду аваріями та техногенними катастрофами.

Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Діти та молодь повинні бути озброєні знаннями і навичками правильної поведінки у разі загрози їх життю та здоров'ю. Це вказує на необхідність додаткового проведення масово-роз'яснювальних заходів серед учнів щодо дотримання правил безпечної поведінки та набуття навичок в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

Так під час проведення Дня Цивільного захисту в НВК «Потенціал» були проведені класні години на тему "Перші дії у випадку пожежі в приміщенні". Гімназисти повторили правила поведінки при пожежі, стихійних лихах, хімічній атаці. Діти провели тренування по одяганню марлевих пов'язок, звернули особливу увагу на те, як правильно захищати органи дихання в зоні пожежі, пригадали основні правила при виникненні пожежі, провели виміри об'єму голови для визначення розмірів протигаза та потренувалися їх одягати. Також була проведена навчальна евакуація учнів 1-11 класів з гімназії. До початкової школи завітали кінологи з дресированими собаками та рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення з автомобілем. Діти ознайомилися з приладами термінової допомоги та дізналися як дресировані собаки рятують людей під час надзвичайних ситуацій. Щиро вдячні рятувальникам за формування свідомого та відповідального ставлення до збереження здоров’я у дітей!