Тиждень безпеки життєдіяльності у 2-Б класі

Потрапивши у «Безпечну країну», в рамках навчання за програмою «Інтелект України»,  2 -Б клас подорожував і робив  пізнавальні зупинки. Так,  нашими зупинками стали : «Пожежі», «Безпека на дорозі»,  «Один вдома. Спілкування з незнайомцями», «Небезпечні ситуації  у школі»,  «На відпочинку» , «Домедична допомога»  та  «Надзвичайні ситуації».

 Кожна зупинка дарувала цікаве відео, тематичні ігри та  логічні запитання.

На початку було поставлене проблемне питання, яке розкрило розуміння дітьми поняття «безпека». Адже таке знайоме слово, але яке воно масштабне!  Для того, щоб діти зрозуміли як себе уберегти  від небезпеки ми і почали активно рухатись «Безпечною країною».

Корисна інформація поєднувалась з ігровими методами, що і дозволили учням бути активними діячами, а не пасивними слухачами та глядачами. Так, учні продуктивно та цікаво подорожували країною : пояснювали головні правила дій під час пожеж; пригадували  дорожні знаки, а  у веселій естафеті передавали «жезл»  відповівши правильно на запитання про безпечну поведінку на дорозі;  розігрували діалоги  спілкування з незнайомцями та пояснювали як слід вчинити, коли незнайомець до тебе звертається. Але найбільшого захвату отримала зупинка «Домедична допомога», адже діти не лише почули як слід надавати першу допомогу, а й практично навчились перев'язувати різні види травм.  Дівчатка завзято рятували своїх однокласників.

Роблячи зупинки  у нашій «Безпечні країні» діти : пригадали правила поводження  під час пожеж, пригадали дорожні знаки та важливість дотримання правил безпечного руху, зрозуміли важливість безпечного відпочинку , усвідомили значення дотримання правил у школі, дізнались як надати першу допомогу  і як діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій.  Захід був  корисним і дуже емоційним!