Модель ООН «Майбутнє, якого прагнемо ми: мир, справедливість та сильні інститути».

23-24 березня 2018 р. Київський ліцей бізнесу у співпраці з партнерами та за підтримки Представництва ООН в Україні провів Всеукраїнську конференцію та ІХ регіональну імітаційну гру для старшокласників Модель ООН.

НВК  «Потенціал» гідно представили учні 10-А класу Вербінець Вероніка, Кравчук Катерина, Попенко Аліна, Прус Владислав, Хохлова Ксенія та танцювальна пара Шевченко Тарас і Штанько Карина. Юні дипломати зібралися відзначити 20-річчя Моделі ООН в Україні в Дипломатичній академії МЗС України. Понад 200 учасників, найповажніші гості та співрозмовники - дипломати, державні посадовці, міжнародні експерти, зокрема Ніл Вокер, Координатор системи ООН в Україні, Андрій Заяць, Державний секретар Міністерства закордонних справ України, Володимир Огризко, міністр закордонних справ України (2007-2009 рр.), Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині, проректор Університету «КРОК» Дмитро Ткач, заступник голови Київської міської держадміністрації Ганна Старостенко, секретар комісії з питань освіти і науки Київради Наталія Шульга.

А в рамках ІX регіональної конференції старшокласників юні дипломати відтворювали роботу Генеральної Асамблеї ООН як повноважні представники країн, виголошували промови англійською мовою, дебатували і приймали резолюції в 5 комітетах і комісіях ООН. Юні дипломати обговорювали основну тему з Цілей тисячоліття ООН: «Майбутнє, якого прагнемо ми: мир, справедливість та сильні інститути». Бачення молоддю сучасної політичної і соціально-економічної ситуації в світі викладені в підсумкових резолюціях будуть передані до Представництва ООН та штаб-квартири ООН в Нью-Йорку.

Висловлюємо глибоку повагу Ліцею бізнесу за проведення надзвичайно цікавої, корисної та розвиваючої гри!