Районний конкурс «Країнознавець: Республіка Грузія»

ІІ тур 

Пройшов  II етап конкурсу «Країнознавець»: Республіка Грузія". Команда учнів 10- А класу під час підготовки ознайомилася з історією виникнення, розвитку та становлення країни. Традиційно для дітей етап складався з залікової гри, присвяченої історії країни, та творчого завдання, мультимедійної презентації «Видатні грузини». Команді випала прекрасна нагода досліджувати життєвий та творчий  шлях Вахтанга Кікабідзе. Презентацію «Видатні грузини» готували та захищали учні 11-их класів Данііл Іванов та Назар Войтенков.

За результатами заліковаї гри та виступом команди під час презентації учні посіли 6 місце. 

ІІІ тур 

На III етапі команда учнів 10- А класу ознайомилася з географією, культурою, традиціями та звичаями країни. Досліджували особливості грузинської кухні. Цей етап складався з залікової гри, присвяченої культурі Грузії та інсценізації легенди «За Бога, що подарував найкращу землю в світі». 

Фінал гри

Ось і завершився восьмий районний конкурс «Країнознавець: Республіка Грузія».

 Фінал відбувся  на базі НВК № 20. На захід були запрошені почесні гості: Іраклі Рогова - радник Посольства Грузії в Україні, Зураб Топурія - спеціаліст з питань культури і освіти Посольства Грузії в Україні.

Творчій номер гімназійної команди увійшов до фінального концерту. Учасники були нагороджені грамотами. Цей конкурс залишив незабутні враження та викликав бурхливі емоції у всіх.