Січневі святкові мандрівки хору НВК "Потенціал"

Різдвяні вітання гімназистів в Посольстві Греції в Україні та в Центрі Туризму Греції в Україні

В очікуванні різдвяних свят, діти під керівництвом вчителя музичного мистецтва Боднар Світлани Анатоліївни, вчителів новогрецької мови Тимощук Марини Сергіївни та Лещенко Лілії Іванівни, із задоволенням розпочали роботу над вивченням традиційних обрядових пісень зимового циклу: колядок, щедрівок, віншівок!

Але в цьому році ми особливу увагу приділили роботі над традиційними грецькими колядками, тому що мову цієї країни ми вивчаємо, як другу іноземну. А результат проведеної роботи гімназисти показали носіям грецької мови. Цей чудовий обрядовий сюжет об’єднав традиції двох країн.

Глядачами стали представники дипломатичної місії в Україні, а саме працівники посольства Греції в Україні, представники Центру Туризму Греції в Україні,  де діти виступали напередодні Різдвяних свят західного обряду.

Учнів дуже гарно приймали, дякували за виступ та частували солодощами, вітали подарунками.

 

Гімназисти колядують у музеї

Новорічні та Різдвяні свята обдаровують нас гарною, сніжною погодою, прикрашеними ялинками і святковими вогниками. І в ці чудові святкові дні  учнів НВК «Потенціал» запросили наші батьки, працівники Національного музею історії України у Другій світовій війні, для проведення святкового різдвяного заходу на території музею.

Діти привітали працівників музею традиційними колядками, жартівливими щедрівками, обдарували новорічними віншівками, показали обряд «Водіння кози». До перегляду вистави приєдналися також гості музею, представники інших країн та культур.

Працівники музею організували для дітей солодкий стіл з цікавими новорічними завданнями та привітаннями.

 

Щиро дякуємо за організацію заходу мамі учениці 6-Б класу, Тарасенко Ганні Михайлівні. Чекаємо на нові зустрічі!

http://www.warmuseum.kiev.ua/_all-news-images/2018/12.01/news.html