Інформаційна година «Права та обов’язки дитини»

В рамках Всеукраїнського тижня правознавства, який традиційно проходить в НВК «Потенціал», учні 9-х класів під керівництвом вчителя правознавства Жилюк Л.І. підготували та провели 19 грудня інформаційні години для початкової школи та 5-6 класів на тему: «Права та обов’язки дитини».

Підготовка до бесід з дітьми була довготривалою,  шукали цікаві мультфільми, готували наочні матеріали, опрацьовували закони України про права та обов’язки дитини. Особливу увагу приділили вивченню Загальної Декларації з прав людини та Конвенції про права дитини.

Дев’ятикласники підготували презентації про права дитини, запитання для вікторини, цікаві мультфільми на правову тематику та намалювали газету «Права та обов’язки дітей». Інформаційні години пройшли цікаво, діти уважно слухали, активно давали відповіді на запитання вікторини і отримували солодкі призи.

Відгуки учнів 9-А, 9- Б класів:

Калініна Марія:

«Мені сподобалося проводити бесіди для учнів молодших класів, бо в такі моменти відчуваєш, що дитина, як губка всмоктує інформацію. Так здорово передавати важливу інформацію від одного покоління до іншого.

Діти слухали уважно, бо ми з моєю однокласницею Катериною намагалися простими, зрозумілими для кожного словами, пояснити важкі та важливі терміни. Проводили вікторини та заохочували до відповідей дітей солодкими призами. Подавали інформацію легко, зрозуміло, з ілюстраціями та мультфільмами. Я пам’ятаю, що коли я була у 5-8 класах, до нас приходили учні старших класів та розповідали нам про права та обов’язки дітей. А зараз, я та мої однокласники передаємо інформацію до маленьких школярів»

Пшенична Валентина:

«Я проводила інформаційні години для учнів 6-х класів. Діти були активними, під час вікторини, за правильні відповіді вони отримували цукерки. Мені було цікаво поділитися з дітьми своїми знаннями з правознавства та побачити як вони зрозуміли та засвоїли цей матеріал»

Усенко Анастасія:

«Мені дуже сподобалось проводити інформаційні години з учнями шостих класів .Діти уважні, зацікавлені, активні, розумні з інтересом слухали та сприймали наші розповіді. Із задоволенням буду брати участь в подібних заходах»

Литвин Анастасія:

«Особисто мені, дуже сподобалося проводити інформаційну годину та працювати з дітьми. Вони уважно слухали, завзято відповідали та щиро раділи подаруночкам. Коли на питання : «Чи вам сподобалося, діти» Вони хором відповідали: «Так», ти відчуваєш, що всі наші старання не марні. Дякую за такий чудовий досвід!»