Круглий стіл «Толерантність у житті молодого покоління»

В Міжнародний день толерантності, який відзначається в усьому світі, учні 10-А класу провели круглий стіл на тему  « Толерантність у житті молодого покоління» та зустрілися з курсантами Національної академії внутрішніх справ факультету підготовки експертно-криміналістичних кадрів. Захід розпочали гімназисти з історії ухвалення Декларації принципів терпимості.

Василенко Олексій та Хохлова Ксенія звернули увагу на статтю 2 Декларації, в який говориться, що для того, щоб зробити суспільство більш терпимим, держави мають ратифікувати існуючі міжнародні конвенції з прав людини, і, якщо це необхідно, розробити нове законодавство з метою забезпечення в суспільстві принципу рівних прав та можливостей для всіх груп та окремих людей.

Курсанти брали активну участь в обговоренні толерантної поведінки серед молоді. Учні вели конструктивний діалог з гостями гімназії.

Висловлюємо щиру подяку курсантам Шумському Валерію, Шухрій Анастасії, Кузьміній Анастасії та Толочко Олені за цікаву зустріч та сподіваємося на розвиток наших партнерських стосунків у майбутньому.