Культурно-патріотична акція «”МузБат” – захисникам».

До Дня Збройних Сил України в Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбулася культурно-патріотична акція «”МузБат” – захисникам». Співорганізаторами заходу стала Громадська спілка «Творче патріотичне об’єднання “Музичний батальйон”, учасники якої, професійні виконавці, з 2014 р. підтримують своїми піснями бійців Збройних сил України, добровольчих батальйонів та цивільне населення на Сході України.

Учні 9-их класів НВК «Потенціал» зібралися у просторі музейного виставкового проекту «Український Схід», який уже вкотре став майданчиком пам’ятних патріотичних зустрічей. З вітальним словом до присутніх звернулися генеральний директор Меморіального комплексу Іван Ковальчук, голова правління Громадської спілки «Творчого патріотичного об’єднання “Музичний батальон”» Тарас Осауленко та речник організації, лідер гурту «ТаRuta», Євген Романенко «Їжак».

Учасники «МузБату» виконали українські пісні на підтримку військовослужбовців, які гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, захищаючи рідну землю на Сході держави. Молоді виконавці-патріоти, зокрема гурт «Друже Музико» виконав пісні: «Українські отамани» та «Я – Воїн», «Чорне море» та «Будь з нами, будь українцем». Поетеса Злата (Зоряна) Паламарчук зворушила серця гостей авторськими віршами: «Я прийду до тебе молитвою», «Сьогодні сонце з розчерком гармати…». Перший – посвята «кіборгам», а другий – пошанування Героя України Василя Сліпака. Співачка Катерина Бойко зачарувала гостей власними піснями «Мамо, я герой», «Земле моя» та «Україна».

Захід завершився виконанням Гімну України на честь держави та її армії, яка гідно захищає рідну землю та доводить усьому світові, що Україна перебуває під надійним захистом.