Шкільна олімпіада з трудового навчання

Одним з перших в НВК «Потенціал» пройшов шкільний тур олімпіади з трудового навчання. Запрошені були дівчата з 8-ого по 11-ий класи. До виконання завдань всі підійшли дуже відповідально.

Першими були тестові завдання за матеріалом навчальної програми з трудового навчання та технологій. Друге завдання для кожного класу було різним. Для 8-го класу виготовити зразок аплікації – латки для дитячого одягу з текстильних матеріалів, не виходячи за габаритні розміри 15 см×15 см. Виконали обробку виробу  за власним бажанням. Для 9-го класу виготовити косметичку із застібкою тасьма – блискавка з текстильних матеріалів, не виходячи за габаритні розміри 10 см×15 см. Виконали обробку виробу за власним бажанням. Для 10 – 11-их класів виготовити чохол для гаджета. Виконання обробки виробу за власним бажанням.

Всі учасники виконували роботи кропітливо, з натхненням, творчо та з великим захопленням. Дуже важко було виявити переможця серед настільки індивідуальних, по-своєму особливих та креативних робіт, але все ж таки це вдалося зробити.

Переможцями стали:

·     Серед 8-х класів:

Гудим Юлія – І місце

Ігнатуша Крістина – ІІ місце

Шепталіна Дар’я – ІІІ місце

Кравченко Даліла – ІІІ місце

·     Серед 9-х класів:

Гаврилюк Анастасія – І місце

Соколова Олександра – ІІ місце

Пшенична Валентина – ІІІ місце

Шевченко Катерина – ІІІ місце

·     Серед 10-11-х класів:

Шацька Вікторія – І місце

Гончарук Дарина – ІІ місце

Хоменко Єлізавета – ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою наших чудових та креативних учениць і чекаємо від них плідної праці та звершень на інших олімпіадах.