Класна година до Дня Захисника України у 10-А класі

«Українці у всі часи та понад усе цінували свою свободу. І значною мірою через це воювати нам доводилось багато і часто. Доводиться і нині. Захищати себе від нападників і не допустити завоювання території. Хто б міг подумати, що брати до рук зброю українцям доведеться й у третьому тисячолітті.

Які вони — українські воїни Х, ХVІІ, ХХІ століть? Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики та способи формування військ. Та незмінним залишився волелюбний дух, незламність і здатність до саможертовності, яка дивує увесь світ. Не раз ми воювали і боролись. Переможемо і цього разу. Бо славні справжні герої були завжди і не перевелися досі в Україні»,- такими словами розпочалася виховна година в 10-А класі. Учні пригадали часи Київської Русі та войовничі походи Святослава хоробрго,виникнення Запорозької Січі,воїнів –повстанців та січових стрільців.Особливу увагу привертають воїни сучасної української армії. Дітям пощастило зустрітися з воїном 1-го батальйону оперативного призначення резервістів імені Героя України генерала Сергія Кульчицького. Захисник України розповів цікаву але водночас трагічну історію боротьби з ворогом.

          Ми вдячні сучасним українським воїнам! Їх називають воїнами світла,бо вони світлі і воюють за правду.Вони сильні,як ніколи. Вони продовжують боротися,бо ми мусимо перемогти!